GENEL BİLGİLER

Kongre Tarihi Ve Yeri

9-12 Mayıs 2024 tarihleri arasında Hilton Dalaman Sarıgerme’de gerçekleştirilecektir.


Kongrenin Dili

Kongrenin resmi dili Türkçe'dir.


İzinler

Kongre katılımı için kurumlara verilmek üzere talep edilecek izin yazıları, Kongre Düzenleme Kurulu aracılığı ile isteyen katılımcılara gönderilecektir.


İptaller

Kayıt ve konaklama ücretlerinde, 15 Şubat 2024 tarihine kadar yapılacak iptallerde %50'si iade edilir. Bu tarihten sonra yapılacak iptallerde iade yapılmayacaktır. Tüm iadeler kongre bitiminden sonra yapılacaktır.


Kongre Danışma Ve Kayıt Masası Çalışma Saatleri

9-12 Mayıs 2024 tarihleri arasında: Saat 08:00-20:00


Yaka Kartları

Tüm katılımcı ve refakatçilere yaka kartı dağıtılacaktır. Kongre düzeninin sağlanabilmesi için yaka kartlarının sürekli takılması rica olunur.


Stant Alanı

Kongre boyunca ilaç ve medikal cihaz firmaları ürünlerini kongre merkezinde kendilerine ayrılmış olan alanda sergileyecektir. Sergi alanı tüm kongre boyunca açık olacaktır.


Davet Mektubu

Kayıt işlemlerini tamamlamış olan kongre katılımcılarına, talep etmeleri durumunda davet mektubu gönderilecektir. Bu davet mektubu sadece katılımcıların bağlı bulunduğu kurumlardan izin alabilmesine yardımcı olmak amacı taşımakta olup, katılımcıya hiçbir maddi destek sağlamayacaktır.


Katılım Sertifikası

Tüm katılımcılara katılım sertifikaları 11 Mayıs 2024 tarihinde dağıtılmaya başlanacaktır. Bu tarihten önce ayrılacakların, adreslerini mutlaka danışma masalarına bildirmeleri veya bir başkasının alabilmesi için yazılı yetki vermeleri rica olunur.


Kredilendirme

Toplantılar Türk Tabipler Birliği tarafından kredilendirilecektir.


Önemli Tarihler

Bildiri İlk Gönderme Tarihi : 12 Ocak 2023
Bildiri Son Gönderme Tarihi : 25 Mart 2024
İndirimli Kayıt ve Konaklama İçin Son Tarih : 26 Ocak 2024